top of page

ILUSTROWANE PRZYSŁOWIA

AFGAŃSKIE

AFGHAN PROVERBS

20 BOOKS IN 20 LANGUAGES

Now available in over 115 countries worldwide 

POLISH-DARI

Ilustrowane Przysłowia Afgańskie

ISBN-9781492223610

Afghan Proverbs Illustrated

by Edward Zellem

Translated into Polish by Natalie Antonowicz

 

"Wspaniała kolekcja codziennych afgańskich przysłów w języku dari i w języku polskim, pięknie ilustrowana przez afgańską młodzież szkoły średniej."
          
Z uwagi na popularność, część z ulubionych afgańskich przysłów z cieszącej się uznaniem książki "Zarbul Masalha" ("Przysłowia" w języku dari) są teraz dostępne w ekscytującym nowym formacie, szczególnie zaprojektowanym dla młodych czytelników, razem z nowym słownictwem i kolorowymi ilustracjami. Zebrane i przetłumaczone na język angielski przez Komandora Edwarda Zellema z Amerykańskiej Marynarki Wojennej. Przetłumaczone z języka angielskiego na język polski przez Natalię Antonowicz. Dodatkowe informacje dostępne na stronie afghanproverbs.com.

"Ilustrowane Przysłowia Afgańskie" posłuży jako okno i lustro. Jako okno, książka ta może pomóc czytelnikom zdobyć głęboki wgląd do kultury i języka afgańskiego. Jako lustro, czytelnicy mogą dojrzeć w niej siebie i swoje własne kultury odzwierciedlone w uniwersalnych znaczeniach wyrażonych przez te afgańskie przysłowia.

 

bottom of page